O nás

U výrobků pro domácí mazlíčky chceme nastavovat standardy nejvyšší kvality.
Naše nadšení pro materiály, výjimečná znalost produktů a vášeň pro řemeslnou dokonalost jsou naší hnací silou a určujícím faktorem při vytyčování cílů.
Náš rodinný podnik se zavazuje k nastavování výrobních standardů nad obvyklou úroveň.

Náš cíl
Pokud jde o kvalitu, chceme se stát lídry trhu.
Dnes, v době anonymně a sériově vyráběného zboží, pro nás kvalita neznamená luxus, ale individuální požadavek na produkt poskytující něco výjimečného tam, kde je to namístě.
Je výrazem oddanosti, vášně a důvěry. Proto je kvalita naší nejvyšší hodnotou a určuje náš přístup. Tento požadavek realizujeme bez jakýchkoli kompromisů, bez výjimky a do posledního detailu. Jako rodinný podnik se zaměřujeme jen na špičkové výrobní metody, což je na výrobcích Hunter jasně patrné.

Naše obecná zásada
Rozhodující je pro nás kvalita.
Naše oddanost kvalitě se nevztahuje pouze na naše výrobky. Chceme přinášet radost lidem a zvířatům a viditelně vyjádřit jejich hluboké pouto. Naše chápání kvality také určuje způsob naší mezilidské komunikace, která je formována spolehlivostí, věrností, partnerstvím a odpovědností. Na nás na všechny, kteří pracujeme pro Hunter, se můžete spolehnout stejně tak, jako na naše výrobky. Vždy a za všech okolností.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×