22.2.2017

Jak doma zabavit pejska

Jak doma zabavit pejska

Znuděný pes vám dokáže udělat doma hotové peklo. Rozkousané boty, strhané tapety, roztahaný odpadkový koš, to je jen zlomek aktivit, kterými se neklidný pes snaží osamocen v bytě zabavit. Máme pro vás tipy, jak strhnout psí pozornost k předmětu, který je ke zničení předurčen.

Hračka Galway

Interaktivní hračka v podobě kuřete, prasátka nebo medvídka. Tělo je z odolného plastu potaženého umělou kožešinou, ale co je nejlepší: do zadečku zasunutý míček při hraní vystřelí. Nechte pejska rozhodnout se, jestli pro něj bude Galway parťák do pelíšku, nepřítel s verdiktem likvidace nebo vychytanou hračkou s přidanou funkcí.

Hračka Kong Knots Bear

Plyšový medvěd, jehož výplň tvoří masivní zpevňující lana. Ta jsou pro pejsky zároveň neodolatelným objektem, který je láká ke žvýkání. Tím se nepřímo starají o svou dentální hygienu: zvyšují produkci slin, které neutralizují působení bakterií a zároveň si mechanicky stírají z povrchu zubů i dásní plak, jehož usazováním vzniká problematický zubní kámen.

Interaktivní hračka Kem

Atraktivní a zábavná hra pro pejsky i kočky, které motivují pamlsky, dobrůtky a vůbec všechno, co mohou zbaštit. Kalíšky, z nichž si mazlíček musí odměnu opravdu zasloužit, naplňte klidně i obyčejnými granulemi, kterými pejska krmíte. Uvidíte, jak ho Kem zaměstná, zabaví a bude rozvíjet jeho rozumové schopnosti i schopnost koordinace.

Hračky našich psích fanoušků na Facebooku

Alžběta Budová nám poslala fotku svojí fenky Miley s Krokoušem, kterého vyhrála u nás v soutěži. Miley je prý na likvidaci hraček profík, tak schválně, jak dlouho to Kroky vydrží :)

krokodyl.jpg

Boženka Kateřiny Chlíbkové vytušila zásilku adresovanou přímo jí, vedrala se do krabice a s vítězoslavným pocitem ulovila opičku ještě i s cedulkou :)

opicka.jpg

Opička 

Hyperaktivního francouzského buldočka Arnošta od Terezy Kozákové unaví máloco. Precizně provedený tenisový servis je ale sázka na jistotu!

tenis.jpg

Hrajte si a dovádějte, okusujte a cupujte, skotačte a blázněte.

Váš  WE LOVE DOGS HUNTER

 

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×