1.12.2014

Pomozte nám pomáhat

V posledních dnech máme napilno. Dodělali jsme nový web, otevřeli jsme prodejnu v Bratislavě, pustili jsme se do spolupráce s organizací NE množírnám a vlastním projektem Pet Book pomáháme pejskům v útulcích. Více o tom, jak se zapojit, čtěte v článku.

PetBook

petbook3.jpg

V posledních dnech máme napilno. Dodělali jsme nový web, otevřeli jsme prodejnu v Bratislavě, pustili jsme se do spolupráce s organizací NE množírnám a vlastním projektem Pet Book pomáháme pejskům v útulcích. 

Nový web

Vyhráli jsme si s novým webem a budeme rádi za každou zpětnou vazbu. Věříme, že se vám v něm bude lépe orientovat, ale kdybyste narazili na jakoukoliv chybku, dejte nám vědět. Všechny postřehy se budeme snažit co nejdříve zapracovat.

Prodejna v Bratislavě

Hunter expandoval za hranice! Otevřeli jsme psí butik Just Your Friend v obchodním domě Central v Bratislavě (ul. Metodova 6). Slavnostní otevíračka se neobešla bez přítomnosti pejsků a proběhlo i přestřihnutí pásky.

blog-bratislava.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NE množírnám

Stali jsme se generálním partnerem projektu NE množírnám, který bojuje proti krutému týrání psů a nelidským praktikám množitelů. Pejsci na takových místech jsou množeni pro zisk majitele. Nejhůře to odnášejí populární plemena, po kterých je velká poptávka, tudíž vysoká šance na tučný výdělek. Výsledkem neuváženého množení jsou věčně březí a vyčerpané fenky a nemocná štěňata. Důrazně doporučujeme tyto lidi nepodporovat a zároveň vás prosíme o podpis petice. Které slavné osobnosti se do projektu zapojily a jak poznat množitele zjistíte na facebooku organizace.

blog-ne.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PetBook pro Vánoce 2014

Naši prodejnu na Újezdě nově zdobí nástěnky s fotografiemi pejsků. Všichni tito pejsci v současnosti žijí v útulcích a za sebou mají leckdy nehezké osudy. Těmto pejskům ale můžete pomoci, a to dvěma způsoby:

  • Nakoupíte a nic nedostanete. Ale pejsek z útulku ano. Můžete si vybrat konkrétního, kterého obdarujete.
  • Při vašem nákupu věnujeme 50 % z ceny produktu útulku.

blog-dog.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Útulky, které svým nákupem podpoříte:

  • XY, z. s.,
  • OS Toulavé tlapky,
  • Psí útulek Kutná Hora.

První zásilka dárků už od nás odjela přímo do psích útulků. Na další podporu ostatní pejskové ještě čekají. Pomozte nám pomáhat.

Přejeme vám spoustu lásky s vašimi pejsky a pokud možno co nejvíce klidu v blížícím se předvánočním šílenství.

Váš Hunter <3

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×