21.1.2020

Díky vám posíláme Dogpointu 197.071 Kč! Děkujeme.

Díky vám posíláme Dogpointu 197.071 Kč! Děkujeme.

Uvědomujeme si, že ne každý pejsek má štěstí na milujícího páníčka. Proto jsme navázali na sbírku pro pejsky z útulku Dogpoint a díky vám jim za rok 2019 posíláme neuvěřitelných 197.071 Kč!

Tuhle částku se podařilo nasbírat do kasiček v prodejnách na Újezdu a Vinohradské díky vašim příspěvkům i prodejem kalendářů Dogpoint a triček We love dogs na našem e-shopu. Díky vám se pejskům v péči útulku bude žít zase o něco lépe.

Za výtěžek z roku 2018 ve výši 105.510,- Kč začal Dogpoint budovat základy pro nové kotce, které vytvoří místo pro dalších 4 – 5 pejsků.
Zemní práce a položení termoizolačních rohoží už jsou hotové a teď se čeká na dodání kotců a bud. Kromě toho vloni útulek zrenovoval vytápění budov, které teď lépe drží teplo a šetří spotřebovanou energii.

Cílem pro rok 2020 je dotáhnout do konce přípravu nových kotců. Na jaře se připraví další projekty na opravy a zlepšení, díky kterým budou pejsci žít v lepším prostředí, než se pro ně najde ta správná nová rodina.

V Dogpointu pečují průměrně o 15 pejsků zároveň. Pokud máte o adopci zájem, stačí se jim ozvat na e-mail nebo telefon, vyplnit formulář na webu, případně se rovnou vydat do útulku a s pejsky se osobně seznámit.

Můžete jim pomoct i jinak, a to opět zakoupením některých produktů z našeho e-shopu. Rozhodli jsme se rozšířit počet věcí, kterými můžete pomoct. Pokud si koupíte jakýkoli doplněk s naším logem We love dogs, věnujeme výtěžek Dogpointu. V prodejnách proto prosím vložte celou částku do sbírkových pokladniček, aby se zisk útulku maximalizoval. Určitě udělají radost jako dárek každému pejskaři.

          

Moc děkujeme, že s námi pejskům pomáháte a jsme vděčni za každý příspěvek. Dáme vám zase vědět, na co peníze využijí, ať se můžete radovat s námi, že společně můžeme udělat něco dobrého pro ty, co to nejvíc potřebují.


 

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×