5 DŮVODŮ, PROČ BYSTE MĚLI CHTÍT BÝT SVÝM VLASTNÍM PSEM

V životě páníčka občas nastanou chvíle, kdy si nebude přát nic jiného než být svým vlastním psem. Tohle jsou přesně ty okamžiky, při kterých vás ta myšlenka nejspíš napadne.

Protože nemusí vstávat do práce

Nálada při vstávání má prakticky pouze dvě roviny, které se od sebe ovšem diametrálně odlišují. Když nemusíte a když musíte. U první možnosti si slastně užíváte pomalé převalování v přikrývkách, kdežto u možnosti druhé při zavírání dveří a odchodu do práce závistivě pozorujete svého pejska a myslíte jenom na to, jak rádi byste si to s ním vyměnili.

Protože nemusí řešit, co si vezmou na sebe

Ve všem totiž vypadají fantasticky! Ať už je to tričko, svetřík nebo bundička. Vždycky za svůj outfit sklízí obdivné pochvaly.

Protože se můžou válet v plyšovém pelechu

Pořád. Každý den. Ach jo. Co říct. Prostě závist!

Protože můžou nosit svítící věci, aniž by si někdo myslel, že utekli z technoparty

Přiznejme si to, i my bychom rádi nosili blikající věci jen tak. Ale ostýcháme se poutat na sebe pozornost. Kdežto pes si může pobíhat po venku se svíticím obojkem a nikoho ani nenapadne, že by se zbláznil.

Protože jim je jedno, co si ostatní myslí

Úplně v klidu se vykadí doprostřed chodníku, když kolem vás proudí davy lidí. Nemají problém s tím, že na zimu trochu přibrali a neřeší, proč by sousedce měl vadit jejich noční štěkot. Psům je zkrátka úplně fuk, co se všem honí hlavou. A my bychom se občas měli chovat stejně. Prostě neřešit.

Míň řešme maličkosti a víc si užívejme každý den s tím naším pejskem. Milovaným.  

S láskou,

Váš ♥ WE LOVE DOGS HUNTER


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.