O nás

We love dogs

Proč nakupovat u nás?

Pavel Staněk - zakladatel WE LOVE DOGS

Co je naším cílem?

Naše všeobecné zásady
Rozhodující je pro nás kvalita. Naše oddanost kvalitě se nevztahuje jen na naše výrobky. Chceme přinášet radost lidem a zvířatům a viditelně vyjádřit jejich hluboké pouto. Naše chápání kvality také určuje způsob naší mezilidské komunikace, která je formována spolehlivostí, věrností, partnerstvím a zodpovědností. Na nás na všechny, kdo pracujeme pro Hunter, se můžete spolehnout stejně tak, jako na naše výrobky. Vždy a za všech okolností.
Jdeme do úplného detailu
Zákazník u nás nenajde nic, co bychom do detailu předtím neprozkoumali. Detaily nám totiž zajišťují, že produkty splňují naše přísné normy a vidíme tak, že nad nimi někdo přemýšlel. Pak víme, že je zboží dostatečně kvalitní a bezpečné, aby jej mohli pejsci začít používat. Detaily se však týkají také stylu. Chápeme, že lidé chtějí být se svými pejsky sladěni, proto si u nás mohou vybrat doplňky v množství provedení a barvách.
Pro lidi, kteří milují zvířátka jako my
Jsme malá, téměř rodinná firma a sdílíme stejné hodnoty jako naši zákazníci. Obklopujeme se pejsky i v osobním životě a dokážeme tak porozumět jejich problémům a radostem. Vždy si se zákazníky rádi promluvíme a jsme jim nablízku, když mají jakýkoli dotaz. Nechceme obsluhovat masy, raději se soustředíme na lidi, kteří souzní s našimi myšlenkami a můžeme tak s nimi navazovat osobnější vztah.
Každý pes je jedinečný
Žádné „pro malé i velké psy“ ani „určeno pro teriéry“. U nás je to vždy jen Max, Alík, Bella a Cindy. Každý pejsek má jednoduše své vlastní potřeby a chutě, a proto každému nabídneme to, co sedne přímo a jen jemu.
Každému pánovi jsme k dispozici a rádi ho vyzpovídáme, abychom jeho pejskovi našli to ideální krmivo a doplňky.