CO ZABALIT PEJSKOVI NA PRÁZDNINY?

Plánujete s pejskem společnou dovolenou u moře, v horách nebo pojede k babičce? Zamyslete se s námi, co by nemělo chybět v jeho baťůžku:

  1. Identifikační známka s telefonním číslem opatrující osoby pro případ, že by se v neznámém prostředí zatoulal

  2. Obojek na cachtání ve vodě, aby ten kožený zůstal pořád stejně krásný. Ke koupání doporučujeme obojky Convenience nebo Hilo.

  3. Krém, který ochrání tlapky před popraskáním a sedřením na rozpáleném asfaltu nebo kamenech a postará se o zhojení, když k už k problému dojde. 

  4. Skládací cestovní miska, ze které se mazlíček může kdykoli napít. Na pláži, při zastávce u čerpací stanice, čekání na letišti, zkrátka vždy a všude, protože hydratace je v teple to nejdůležitější.

  5. Pro neplavce plovací vesta pro psy, která jim dodá jistotu a umožní jim sdílet vaše vodní hrátky nebo bude pojistkou při jízdě na divoké vodě či jachtě. 

  6. A to nejdůležitější: při cestě autem jistěte bezpečí pejska přepravkou, která jej chrání v případě nehody i nečekaných manévrů.

Báječné léto plné veselí a radosti vám přeje,

Váš ♥ WE LOVE DOGS HUNTER


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.