DÍKY VÁM POSÍLÁME DOGPOINTU 197.071 KČ! DĚKUJEME.

Uvědomujeme si, že ne každý pejsek má štěstí na milujícího páníčka. Proto jsme navázali na sbírku pro pejsky z útulku Dogpoint a díky vám jim za rok 2019 posíláme neuvěřitelných 197.071 Kč!

Tuhle částku se podařilo nasbírat do kasiček v prodejnách na Újezdu a Vinohradské díky vašim příspěvkům i prodejem kalendářů Dogpoint a triček We love dogs na našem e-shopu. Díky vám se pejskům v péči útulku bude žít zase o něco lépe.

Za výtěžek z roku 2018 ve výši 105.510,- Kč začal Dogpoint budovat základy pro nové kotce, které vytvoří místo pro dalších 4 – 5 pejsků. Zemní práce a položení termoizolačních rohoží už jsou hotové a teď se čeká na dodání kotců a bud. Kromě toho vloni útulek zrenovoval vytápění budov, které teď lépe drží teplo a šetří spotřebovanou energii.

Cílem pro rok 2020 je dotáhnout do konce přípravu nových kotců. Na jaře se připraví další projekty na opravy a zlepšení, díky kterým budou pejsci žít v lepším prostředí, než se pro ně najde ta správná nová rodina.

V Dogpointu pečují průměrně o 15 pejsků zároveň. Pokud máte o adopci zájem, stačí se jim ozvat na e-mail nebo telefon, vyplnit formulář na webu, případně se rovnou vydat do útulku a s pejsky se osobně seznámit.

Můžete jim pomoct i jinak, a to opět zakoupením některých produktů z našeho e-shopu. Rozhodli jsme se rozšířit počet věcí, kterými můžete pomoct. Pokud si koupíte jakýkoli doplněk s naším logem We love dogs, věnujeme výtěžek Dogpointu. V prodejnách proto prosím vložte celou částku do sbírkových pokladniček, aby se zisk útulku maximalizoval. Určitě udělají radost jako dárek každému pejskaři.      

Moc děkujeme, že s námi pejskům pomáháte a jsme vděčni za každý příspěvek. Dáme vám zase vědět, na co peníze využijí, ať se můžete radovat s námi, že společně můžeme udělat něco dobrého pro ty, co to nejvíc potřebují.


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.