DOPŘEJTE SVÉMU PEJSKOVI KRÁLOVSKÝ SPÁNEK

Když spí, bývají nejsladší a také nejhodnější. Dospělí pejsci a hlavně štěňata potřebují hodně kvalitního spánku a odpočinku. Dopřejte jim ho díky skvělému pelíšku.

Říkáte si, že váš pejsek snad prospí celý den. Tak to máte z části pravdu, v průměru spí psi totiž 17 hodin denně, ovšem pouze 20 – 30 % prospané doby je ve fázi hlubokého spánku. Určitě se vám někdy stalo, že jste přišli domů z práce a těšili se na láskyplné přivítání a místo toho jste museli pejska vyhledat a zvýšeným hlasem na něj promluvit, aby se vůbec vzbudil.

Pořád ve střehu

Většinu dne je ale pejsek ve fázi lehkého spánku, kdy jsou jeho smysly ve střehu a pohotovosti, oči jsou zavřené, ale uši vnímají i tichý zvuk nebo šelest. To je to známé poňafávání ze spánku nebo to, když se odplížíte v tichosti do kuchyně, abyste mazlíka nevzbudili, ale on vás ihned následuje, protože chce mít pod kontrolou dění kolem lednice. Co kdyby vám totiž náhodou něco upadlo?

Někteří chovatelé nechají pejska rovnou spát s nimi v posteli. V případě, že nechcete mít ze svého mazlíčka dalšího nocležníka, pořiďte mu nějaký pěkný a pohodlný pelíšek, kde se vyspí stejně dobře jako s vámi. Jak ale vybrat ten správný pelíšek pro psy, aby se váš čtyřnohý kamarád vyspal „do růžova“?

Vyberte ten pravý

Vždycky záleží v první řadě, zda máte doma pejska malého, nebo velkého. Pelechů je totiž celá řada a jsou různých velikostí. Můžete pořídit pejskovi jen matraci nebo pelíšek z plyše či speciální spací vak pro psy. V nabídce je i paměťová pěna či psí nora.

Většina psích pelíšku HUNTER lze prát v pračce, což je ideální, protože postel vaše mazlíčka bude pořád čistá a voňavá. Mladí návrháři neustále představují nové a nové nápady a koncepce a vytvářejí tak komplexní sortiment pohodlných pelechů pro malé i velké psy, takže budete mít opravdu z čeho vybírat.

V nabídce nechybí ani luxusní psí pelechy, ve kterých si bude každý pejsek připadat jako král. Přijďte společně se svým mazlíčkem do některé z prodejen HUNTER a vyberte mu u nás místo pro krásné sny.

S láskou

Váš HUNTER


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.