OTEVÍRÁME PRVNÍ SELF-WASH PSÍ LÁZNĚ V PRAZE!

Nad tímhle nápadem už jsme přemýšleli několik let. Každé koupání našich pejsků a následný úklid rozbombardované koupelny nás posouvalo blíž k jeho naplnění. Stejně tak návštěvy psích salónů, ze kterých jsme odcházeli rozladění a naši pejsci vyděšení. A vy, naši zákazníci, jste nám svými příběhy, které jste nám na prodejnách vyprávěli, potvrzovali, že v tom nejsme sami. Když se uvolnil prostor hned vedle našeho obchodu na Vinohradech, měli jsme jasno. Otevřeme self-wash lázně!

Představujeme vám proto We love dogs Spa. Ojedinělý prostor, ve kterém se bude cítit dobře váš pejsek i vy. Můžete zde společně relaxovat při lázeňských procedurách, kdy váš pejsek bude v těch nejjemnějších a nejláskyplnějších rukou. V těch vašich. Pojďte s námi na krátkou prohlídku.

Při vstupu vás přivítá jedna z našich usměvavých asistentek a nabídne vám kávu nebo čaj. Ukáže vám místo, kde můžete vašeho pejska vykoupat a vše vám při první návštěvě dopodrobna vysvětlí. Máme tři velikosti van s hydraulickým zdvihem, díky kterému dostanete pohodlně do vany i toho největšího pejska. Všechny potřebné pomůcky máte připravené po ruce. Voděodolnou zástěru, ručníky, přírodní voňavou kosmetiku ARAVA s bohatým obsahem minerálů a bylinek.

Pejsek si může užít i relaxační perličkovou koupel. Bublinky jemně masírují jeho tělo, které se zklidní a uvolní. Během koupele se roztahují póry, odplavují nečistoty a dochází k prokrvení a výživě pokožky. Tyto koupele se často využívají k léčbě artrózy a kožních problémů, poskytují úlevu při bolestech páteře, kožních onemocněních, podporují krevní oběh a pomáhají také při regeneraci svalstva po větší námaze.

Po koupání vezmete pejska na pohodlný stůl kde ho vyfénujete a vyčešete. Pokud je potřeba, můžete také zastřihnout drápky, vytřít ouška a namazat tlapky hydratujícím balzámem. Všechny nástroje, pomůcky i kosmetika pro vás bude opět připravená k použití. O úklid místa se pak postará jedna z našich asistentek. Na závěr si můžete s pejskem posedět u jednoho ze stolků a vychutnat si výběrovou kávu nebo čaj, než se oba vydáte zpět do víru velkoměsta.

Ještě pár praktických informací na závěr:

CENÍK SLUŽEB najdete na webových stránkách - www.welovedogs-spa.cz. 

REZERVACE:

Termín si, prosím, rezervujte na tel. č.: +420 773 732 511 nebo e-mailu rezervace@welovedogs.cz.

ADRESA:

Vinohradská 939/39, 120 00 Vinohrady, hned vedle našeho obchodu We love dogs HUNTER (nebližší tramvajová zastávka je Italská a metro Náměstí míru)

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí – neděle: 10:00  – 21:00 (mimo státní svátky)

DOPORUČENÍ PRO NÁVŠTĚVU:

  • Přiveďte jen pejska, který se chová přátelsky k ostatním pejskům i lidem.

  • Před návštěvou pejska vyvenčete.

  • Pokud fenka hárá, návštěvu odložte.

  • Přijďte jen s pejskem, u kterého znáte jeho zdravotní stav a stav jeho kůže (např. při alergiích).


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.