POMOZTE NÁM POSTAVIT DOMOV PRO OPUŠTĚNÉ PEJSKY

Láme nám srdce, když vidíme, jak jsou zlí lidé schopni chovat se k živým tvorům. Přibývá případů týrání psů, zneužívání k množení pro vlastní zisk a my se nemůžeme smířit s tím, kolik pejsků následkem bezohledného chování končí na ulici.

Po pobytu v nepříznivých podmínkách, při odchycení i následném ošetření na veterině bývají psi natolik vystresovaní, že je pro ně velmi těžké novému člověku důvěřovat. Ve spolupráci s organizací Dogpoint jsme se proto pustili do výstavby zcela nového psího útulku, který bude kompletně vybaven pro pohodlné žití třeba i početnější smečky.

Výstavba psího útulku v Maloticích

Dogpoint o. p. s. je v současnosti řízen z jádra organizace, která funguje jako administrativní centrála zajišťující výjezdy k nahlášeným případům. Starají se o zprostředkování veterinární péče, pořádají akce na podporu zájmu o pomoc a zařizují pejskům tzv. depozity (dočasné domovy u dobrovolníků).

Struktura organizace Dogpoint 

V rámci zjednodušení umisťování pejsků do nových rodin vzniká v Maloticích nový dogpointí útulek, který jsme se rozhodli podpořit. Každý měsíc putují na účet útulku 3 % z tržeb obchodu na Malé Straně.

Pejskům můžete pomoci i vy, a to nákupem HUNTER klíčenky. Hodnota klíčenky je 200 Kč a pořídíte ji v našem obchůdku We love dogs na Malé Straně. Sbírka na útulek je celoroční a box, do kterého se dávají peníze za prodané klíčenky, je zapečetěný od magistrátu. Rozpečetěný bude až na konci roku, kdy se spočítají peníze, a my je poté vložíme na účet Dogpointu.

Milovníci zvířátek mohou přispět také darem, jako je krmivo, léky, čisticí prostředky a mnoho dalších. Dárky pro pejsky můžete přinést k nám do obchodu a my vše osobně odvezeme do útulku.

Udělejte dnes něco hezkého a zastavte se u nás pro kouzelný přívěsek na klíče, který umí pomáhat.

S láskou

Váš HUNTER


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.