POSÍLÁME DOGPOINTU 158 397 KČ NA NOVÉ KOTCE! DĚKUJEME VÁM!

Jako každý rok, i vloni jste s námi mohli přispívat útulku Dogpoint v našich prodejnách na Újezdu a Vinohradech koupí doplňků s jejich nebo naším logem. Přestože byla návštěvnost obchodů nižší než obvykle, podařilo se vybrat úžasných 81 925 Kč. K tomu přidáváme 76 472 Kč (tržba za produkty bez DPH) za nákup produktů z e-shopu. Celkově jsme tak společně dali dohromady 158 397 Kč, za které vám my i Dogpoint moc děkujeme!

Tento týden jsme kasičky otevřeli, vše sečetli a poslali do Dogpointu. Na první kotec se podařilo vybrat peníze už na charitativním dni, který jsme v útulku zorganizovali na začátku léta.

A náklady na další čtyři pokryla tato sbírka. Dogpoint tak zvýšil svou kapacitu o 25 % a momentálně pečuje o 20 pejsků. Z toho je jedna fenka březí a porod by měl proběhnout každým dnem, takže sledujte jejich Facebook!

Tento rok je v plánu nechat opravit vnitřní prostory karantény a izolace a pokračovat v jednání o získání vedlejšího pozemku, aby se útulek mohl dále rozšiřovat. A samozřejmě stále pečovat o pejsky v současném vysokém standardu, aby byl útulek stále příjemným místem pro ně i návštěvníky, kteří do něj zavítají.

A co vám vzkazuje Michaela Zemánková, ředitelka Dogpointu? „Vzkázat bych chtěla, že jsme moc vděční za každého, kdo do nás vložil důvěru, a že kotce, které přibyly v roce 2020, jsou nádherné. Mít o 25 % větší kapacitu je znát a je to super :)“

Pokud máte zájem o adopci, stačí se jim ozvat na e-mail nebo telefon +420 607 018 218, vyplnit formulář na webu, případně se rovnou vydat do útulku a s pejsky se osobně seznámit.

Můžete jim pomoct i jinak, a to opět zakoupením kalendářů a diářů Dogpoint, identifikačních známek, triček, baťůžků, hrnků a samolepek s logem We love dogs. Veškerý výtěžek z e-shopu i prodejen půjde opět na konto útulku.

Díky vám je Dogpoint opět lepším místem pro život pejsků a moc vám děkujeme, že pro ně společně můžeme udělat něco dobrého!


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.