PŘIPRAVTE PRO SVÉHO MAZLÍČKA NEJLEPŠÍ NAROZENINOVOU OSLAVU

Máte doma pejska, který si zaslouží výjimečnou oslavu narozenin? Věříme, že souhlasně kýváte hlavou. Nezbývá tedy nic jiného, než pro psího oslavence připravit nezapomenutelnou narozeninovou party, o které si ostatní pejsci budou ještě dlouho „štěkat“.

Narozeninové oslavy. Pro někoho zbytečnost, pro druhého příjemně strávený čas s nejbližšími. Zatímco lidé mají na oslavy různorodý pohled, hádáme, že pejsci je zbožňují. Není divu, kdy jindy si můžou se svolením páníčka dopřát psí dort, otevřít krásné dárky a navíc být středem pozornosti? Pokud doma máte psího oslavence, připravte pro něj krásné odpoledne, které si užije nejen on, ale také celá vaše rodina. A na co při pořádání psí narozeninové party nezapomenout?

1. BEZ DORTU TO NEPŮJDE

Alfou omegou psí narozeninové oslavy je dort! Nebojte se, rozhodně po vás nechceme, abyste pejskovi objednávali čokoládový „pařížák“ nebo hodiny pekli dvoupatrový narozeninový dort. Bohatě postačí, když si vyhledáte recept na psí dort, který se povětšinou skládá ze základních surovin. Jeden z nejjednodušších psích dortů je tvořen pouze z vyšlehaného tvarohu se žloutkem a psích piškotů. Následně dort stačí uchovat v malé dortové formě a ozdobit ovocem, které má váš pes rád. Voilà, narozeninový psí dort je na světě!

Zároveň v současné době naleznete mnoho psích pekařů, kteří vám vyrobí dort na zakázku a dle chuťových pohárků vašeho psíka. V tomto případě ale počítejte, že se psí dort prodraží.

2. DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ

Také máte pocit, že svého pejska celoročně obdarováváte? Tu kupujete balení granulí, tu nové kšíry nebo zimní obleček. Pravdou ale zůstává, že tyto praktické dárky pejsek až tak neocení. A my se mu nedivíme. Zkuste tedy čtyřnohého oslavence překvapit něčím, po čem psí duše prahne. Je jedno, jestli mu pořídíte klasický míček, chladící hračku nebo činku na pamlsky, ve všem případech vám zaručujeme, že oslavenec bude skákat radostí. Mimochodem, pejsci si šuškají, že jednou z nejkrásnějších hraček je EKO Florenz (nemáte zač).

Na druhou stranu nemusíte zůstávat jenom u hraček. Pokud doma máte vděčného strávníka, pak mu připravte narozeninovou krabičku plnou lahodných pamlsků, o kterých se mu ani nesnilo. Sušené kostky hovězího masa, krůtí krky, sušené bažantí maso nebo dentální tyčinky – tak zní základní výčet pamlsků, se kterými neuděláte krok vedle. A pokud bychom měli vypíchnout jednu hračku, která je zároveň žvýkacím pamlskem, pak bezpochyby ukážeme na losí nebo jelení parůžek!

3. SPECIÁLNÍ PROGRAM

K dokonalé narozeninové oslavě patří také netradiční program. I v tomto případě záleží výhradně na povaze vašeho psíka. Pokud je to sportovec tělem i duší, vyrazte společně na výlet nebo vyzkoušejte canicross. Stejně tak nic nebrání tomu, abyste na pomyslnou narozeninovou oslavu pozvali další psí kamarády, se kterými se pravidelně vídáte. Věřte, že pejsci si lusknutím prstu vymyslí vlastní zábavu a na vaši přítomnost zapomenou. V neposlední řadě můžete svému oslavenci dopřát prvotřídní hýčkání v podobě návštěvy psích lázní. Vyrazte například do We love dogs Spa, self-wash lázní, kde svého pejska můžete důkladně vykoupat i vyfénovat. 

Nezapomeňte, že pořádání psí oslavy je v první řadě zábava, která nemá žádná pravidla. Podstatné je jenom to, že si na pejska a jeho narozeniny vzpomenete a vyjádříte mu lásku jiným způsobem než obvykle. 


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.