PRO SENIORY A OHROŽENÉ DOPRAVA OBJEDNÁVEK NAD 500,- PO PRAZE ZDARMA

Mazlíčci nám dávají radost stále. A my se jim odvděčujeme láskou a péčí v každé situaci. I proto jsou prodejny We love dogs otevřeny i nyní, každý den od 10:00 do 21:00.

Pokud však vy nebo váš blízký člověk žijete v Praze a patří/te do skupiny, kterou Covid-19 ohrožuje nejvíce, nabízíme vám do 29. března vč. dopravu krmiva, pamlsků nebo hraček v hodnotě nad 500,- Kč ZDARMA až domů.

Pro tyto objednávky jsme na www.welovedogs.cz přidali novou přepravní metodu SENIOR a pro ty, kteří nejsou s internetem kamarádi, jsme připraveni také na příjem telefonických objednávek na čísle +420 777 802 421.

Vybírat můžete z holistických a superprémiových krmiv ověřených značek Celtic Connection a Canagan a spousty kvalitních a zdravých pamlsků.

S podobnou aktivitou ještě nemáme zkušenost a snažíme se opravdu v první řadě pomoci těm, kteří to nyní potřebují. Prosíme vás proto o shovívavost a pochopení, pokud by nešlo vše podle vašich představ.

Nasadíme všechny síly pro to, aby se zboží k příjemcům dostalo co nejrychleji.

Jsme stále s vámi pro šťastný a spokojený život vašich mazlíčků.

Váš We love dogs HUNTER


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.