SPOLEČNĚ POMÁHÁME PEJSKŮM Z DOGPOINTU

Díky vám může Just your friend.. HUNTER pomáhat pejskům v nouzi. Mnoha způsoby. Materiálně i finančně. Kdykoli uděláte radost sobě, uděláte dobrý skutek ve prospěch pejsků bez domova.

Možná o tom ani nevíte, ale když sobě a svému pejskovi (nebo kočičce) uděláte radost nákupem v naší prodejně na Újezdu, pomůžete tím i pejskovi, který čeká na domov v útulku Dogpoint.

Je to proto, že 3 % procenty z obratu prodejny Dogpointu pravidelně přispíváme. Na provoz, stavbu a opravy budovy útulku, veterinární péči nebo krmivo.

Ale snažíme se pomáhat i jinak: věcnými dary HUNTER Germany zajišťuje i vybavení, které pejsci v nouzi potřebují. Třeba pelíšky, obojky a miskami na krmení a na vodu. 

Těm, kteří poskytnou osamělým pejskům domov, automaticky nabízíme členství v našem věrnostním programu s 10% slevou

Můžete si u nás koupit Dogpoint charitativní kalendář, jehož celý výtěžek samozřejmě obdrží útulek.

A nebo, a to je náš nejnovější počin pro útulek, vhoďte do pokladničky útulku 300 korun a my vám dáme na památku a pro radost náramek HUNTER Arezzo s postříbřenými přívěsky, který vám bude váš dobrý skutek připomínat napořád.

Děkujeme, že pomáháte a že i díky vaší podpoře můžeme pomáhat tam, kde je to opravdu třeba. 

Váš ♥ HUNTER 


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.