ZEPTALI JSME SE PEJSKŮ, CO BY SKUTEČNĚ CHTĚLI K VÁNOCŮM A TADY JE VÝSLEDEK!

Nebudeme si nic nalhávat, jestli čtete tento článek, jste jistojistě zarytý milovník psů a taky se vsadíme, že každý rok váš chlupáč najde pod stromečkem nějaký ten dárek. Co dostává nejčastěji? Hračky, pamlsky a nakonec má stejně největší radost z balicího papíru? Pojďme to letos udělat jinak a darovat chlupáčům něco, co si opravdu přejí! Možná vás překvapí, jak málo jim stačí ke štěstí. A co že to je? Zeptali jsme se jich!

Milý Ježíšku, letos jsem byl opravdu poslušný, sousedovic kočce jsem vyhrožoval jen trochu, aby se neřeklo, a z bot jsem ožužlal jen páníčkovy staré bačkory, které stejně nenosil. Moc bych si přál dlouhou procházku, na kterou mě vezmou bez brblání a nechají mě pořádně vyběhat. Po ní bych si rád odpočinul, no a víš, jak mám rád drbání na bříšku! Z mého šlofíku by mě mohla probudit vůně čerstvě upečeného cukroví, k večeři bych si dal nějakou dobrůtku ze stolu no a tento dokonalý den bych nemohl zakončit nikde jinde než v posteli!

Tvůj Alík

Tak takhle nějak by vypadal dopis Ježíškovi od našich čtyřnohých miláčků. A protože ve We love dogs pejskům rádi plníme, co jim na očích vidíme, vytvořili jsme na jejich přání dárkové poukazy. Ty u vás po celý rok mohou uplatnit na danou aktivitu. Pejsek tak po vás může chtít hodinovou procházku, dvacet minut drbání na bříšku, vánoční cukroví pro pejsky, spaní v posteli po dobu jednoho týdne nebo dobrotu ze stolu (samozřejmě zdravou a pro něj nezávadnou). A pozor! V našich provozovnách si pejsek může kdykoliv postěžovat, pokud by plnění z poukazu nebylo podle jeho přání!

Mimo to ale pejsek pod stromečkem jistě nepohrdne ani pořádným měkkoušem v podobě teploučkého svetru, pohodlného pelíšku s hřejivou kožešinkou nebo slušivým kabátkem. A pokud pokukujete po nějaké hračce, jistě nešlápnete vedle, když vyberete jednu (nebo klidně dvě) z našich oblíbenců. Třeba plyšovou hračku s gumovým míčkem uvnitř nebo extra odolnou žábu.

Ne všichni pejsci měli štěstí na milující domov. Někteří na něj stále čekají v útulku Dogpoint. A právě tam vytvořili charitativní diář, z jehož nákupu jde veškerý výtěžek na jejich podporu. Nákupem tedy uděláte radost hned dvakrát - sobě nebo tomu, pro koho kalendář zakoupíte a pejskům, o které Dogpoint pečuje.

Tak šťastné a chlupaté! 


Zanechte komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.