Kód: 92066

Arava

Aromatherapy šampón Arava

Varianty produktu

Objem (ml)

599 Kč

skladem

Aromatherapy šampón Arava

Popis produktu

Složení kombinující terapeutické hladiny bylinných olejů a extraktů s protizánětlivými, antibakteriálními a fungicidními účinky s minerály z Mrtvého moře. Vysoce účinný doplněk při boji s kožními infekcemi, vyrážkami, hot spoty a jako první pomoc při poškozené, poškrábané a podrážděné pokožce.
Optimální pH, kombinace aromatických olejů, kondicionérů a minerálů zajišťuje šetrné mytí bez poškození přirozené ochranné vrstvy kůže a zanechá srst zdravou, lesklou a hedvábně jemnou.
Obsahuje účinnou koncentraci 32 aktivních přírodních složek v optimálním poměru: lékořice, sléz, heřmánek, rozmarýn, řebříček, fenykl, kopřiva, šalvěj, lopuch, aloe vera, jojoba, tea tree, měsíček, majoránka syrská, oves, lněné semínko, balzám, rakytník, semena brutnáku, granátové jablko, pupalka, argánie, kelp, reishi, shitake, maitake, yam, jerlín, chitosan, vrba, minerály z Mrtvého moře

  • účinný při boji s kožními problémy
  • aromatické oleje a minerály
  • 32 aktivních přírodních složek
  • vhodný i pro štěňata
  • 400 ml

Návod k použití: srst důkladně navlhčete, naneste šampón tak, aby pokryl celé tělo včetně nohou a tlapek a vmasírujte do srsti (s opatrností v okolí očí a uší). Pro optimální efekt nechte šampón 5 – 10 minut působit, aby se účinné složky dobře vstřebaly. Důkladně opláchněte a pejska vysušte. Díky jemnému složení s oleji a optimálnímu pH můžete dle potřeby koupele opakovat i denně. Při závažnějších dermatologických problémech doporučujeme kombinovat s užíváním Terapeutického černého bahna Arava. Šampón může být používán i pro každodenní koupání, vyžaduje-li to stav pejska.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×