Celtic Connection

Celtic Connection je ultraprémiové krmivo vyráběné ve Velké Británii podle receptur veterinární osteopatky Lindy M. Gould:
"S vědomím, že psi jsou převážně masožravci, jsem začala vytvářet vlastní recepturu založenou na čerstvém mase. Vyhnula jsem se lepku, obilovinám i plnidlům, protože jsou původci zánětů a problémů s klouby i trávením. Namísto nich jsem použila ovoce, zeleninu a byliny v takovém množství, jaké nenajdete v žádném jiném krmivu. S cílem obnovit a udržet přirozené zdraví a vitalitu mazlíčků. Celtic Connection je pro mě krmivo, které v sobě snoubí hodnoty výživy a přirozenosti, které považuji pro své mazlíčky za nejlepší. Toto krmivo je dílem lásky, stvořené pro lidi, kteří své psy milují.“

Na těchto krmivech se nám líbí vysoký podíl čerstvého masa z britských eticky odpovědných chovů, zajímavá koncepce "single protein", kdy v každé formuli naleznete dva zdroje živočišné bílkoviny z geneticky si blízkých druhů (jehně/koza, husa/kachna) pro vyšší chutnost a opravdu vysoký obsah bylin pro podporu zdravého trávení, imunity a pro krásnou srst.

Řadit podle:   nejprodávanější  |  nejlevnější  |  nejdražší  |  abecedně

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×